Connect with us

Dobrý nápad ! V tejto reštaurácii si jedlo za peniaze nekúpite. Musíte si ho odcvičiť

Zaujímavosti

Dobrý nápad ! V tejto reštaurácii si jedlo za peniaze nekúpite. Musíte si ho odcvičiť

Zaujímavý koncept pritiahol množstvo záujemcov. Na to, aby ste sa v tejto reštaurácii najedli, nepotrebujete žiadne peniaze.

Obed či večera v meste niekedy môže vyjsť pekne draho, v tejto reštaurácii však zákazníci peňaženku vyťahovať nemusia. Platí sa v nej celkom inak.

Platí sa vopred

Pred tým, ako by ste zavítali do tejto reštaurácie, museli by ste si vytvoriť rezerváciu a prísť v športovom oblečení. Potom by ste si vybrali z ponuky jedál a následne by ste dostali účet, za ktorý by ste platili vopred. Nie však peniazmi, ale vlastným potom.

Personál reštaurácie svojim hosťom vystavoval účty, na ktorých stáli inštrukcie, koľko toho musia odcvičiť, aby za svoje jedlo zaplatili. Kým naň čakali, pustili sa do cvičenia. Po krátkom, no intenzívnom tréningu si mohli oddýchnuť pri dobrom jedle.

Neobyčajný účet za jedlo

Ako by v tejto reštaurácii teda mohol vyzerať váš účet? Dve minúty posilňovania s činkami, jedna minúta drepov a ďalšia minúta posilňovania brušných svalov. Prideliť by vám mohli aj bicyklovanie na stacionárnom bicykli alebo beh na bežeckom páse.

Bojovali proti sedavému životnému štýlu

Reštaurácia, ktorú v Británii otvorili pod názvom Run for your bun, zaujala vo svete svojím netradičným konceptom platenia za jedlo. Ak však patríte k športovým nadšencom, ktorí by sa tam najradšej hneď rozbehli, musíme vás, žiaľ, trochu schladiť. Ako uvádza portál Smart Restaurants, išlo iba o niekoľkodňovú iniciatívu, ktorá mala ľuďom pripomenúť, aký je pohyb pre náš život dôležitý. Veľa ľudí totiž vedie nezdravý sedavý spôsob života.

Ďalší experiment

Za vznikom reštaurácie stála sieť telocviční a fitness klubov David Lloyd Clubs, ktorá sa snaží ľudí pritiahnuť k športu. Dokonca to nie je ich prvý nápad, ako urobiť cvičenie pre ľudí atraktívnejším. V minulosti už zaujali tým, že ľuďom ponúkli priestor, kde si mohli po cvičení na chvíľu zdriemnuť. Všetci sú preto v očakávaní, aký experiment vymyslia nabudúce. zdroj:dobrenoviny.sk/Iveta Bátrnová

Continue Reading
Môže sa vám páčiť...
Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Viac z Zaujímavosti

Hore