Connect with us

Drsný motorkársky gang už roky zachraňuje týrané zvieratá od ich krutých majiteľov a ničí organizované psie zápasy

Ľudia

Drsný motorkársky gang už roky zachraňuje týrané zvieratá od ich krutých majiteľov a ničí organizované psie zápasy

Nesúď podľa výzoru –
drsňáci zachraňujú týrané zvieratá

Krutých ľudí zastavili skôr, ako mohli napáchať ešte väčšie zlo.

Navonok sú to všetko tvrdí chlapi, no vo vnútri skrývajú zlaté srdcia. Skupina motorkárov zo Spojených štátov vystopovala desiatky krutých majiteľov zvierat a zachránila stovky týraných zvierat. Rescue Ink, ako sa ich skupina nazýva, ocitla sa na vrchole pôsobenia v rokoch 2008 až 2014.

Tvrdí chlapi so psíkmi a mačkami

„Niektorí ľudia nás radi považujú za superhrdinov. Pravdou však je, že sme super milovníci zvierat (a ochrancovia). Aj po rokoch zostávame stále odhodlaní plniť našu úlohu,“ tvrdia o sebe prostredníctvom svojho webového portálu Rescue Ink.

Rescue Ink je nezisková organizácia na ochranu zvieracích práv. Založila ju skupina dobrovoľníkov v americkom štáte New York. Ich tím pozostáva z motocyklistov, bývalých „bodybuilderov“, šampiónov v silovom trojboji, vyslúžených vojakov, policajných detektívov a právnikov. Vrchol svojej činnosti skupina dosiahla medzi rokmi 2008 a 2014.
Motorkárov podporuje aj svetoznámy herec Tom Hardy.

Počas rokov svojej aktivity sa im podarilo zachrániť nespočetne veľa psov, mačiek, koní, sliepok, prasiat i rýb. Raz dokonca zachránili aj 1,5 metra dlhého hada, takže naozaj sa mnohokrát ocitli vo vyhrotených situáciách. Rozprávať by mohli o tom, ako zachránili psov, ktorých ľudia chceli predať, aby si mohli dovoliť kúpiť drogy, a často spomínajú aj na organizované psie zápasy. ktorých fungovanie sa im podarilo ukončiť. Niekto sa raz pokúsil otráviť skupinku túlavých mačiek neďaleko od ich domovov. V Pensylvánii dokonca riešili záhadu sériového vraha mačiek.

Ak pri svojom vyšetrovaní natrafili na porušovanie zákonov, ihneď kontaktovali políciu. Ak sa chovateľ o svoje zviera nestaral dobre, motorkári mu postavili búdu alebo mu pomohli iným spôsobom.

Veria, že týranie zvierat je v tejto veci iba prvým krokom. Neskôr, keď príslušní ľudia zistia, že za svoje konanie nemôžu byť potrestaní, začnú týrať či zneužívať aj iných, ako napríklad deti, ženy a staršie osoby. Preto je dôležité, aby boli zastavení už tak skoro, ako to len ide. V niektorých prípadoch motorkári zachránili zvieratá, ktorých majitelia prednedávnom zomreli. Vzali ich so sebou a nejaký čas ich nechali bývať v ich domoch.

Títo motorkári skutočne robia dobrú prácu a sú za ňu patrične odmenení. Dobrý pocit, ktorý človek získa tým, že pomôže slabším, bezbranným jedincom, je na nezaplatenie.

-zdroj: dobrenoviny.sk/kp/ foto/rescue Ink –

Continue Reading
Môže sa vám páčiť...
Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Viac z Ľudia

Hore