Connect with us

Je to konečne potvrdené! Vaša práčka naozaj požiera ponožky, tu je dôkaz

Zaujímavosti

Je to konečne potvrdené! Vaša práčka naozaj požiera ponožky, tu je dôkaz

ponožky v pračke

Riešite tento problém aj vy a pravidelne?

Minimálne raz za život riešil ten, kto niekedy pral prádlo v práčke, nevyriešiteľnú záhadu. Najmä ženy veľmi dobre poznajú situáciu, kedy do bubna vložia pár ponožiek, no vyberú len jednu. Ako je to možné? Prečo sa to zas udialo? Kde sa tie ponožky strácajú? Presne na tieto otázky neexistuje odpoveď. Ak si poviete, že tá práčka tie ponožky pojedá, nie ste ďaleko od pravdy. Môže to tak totiž byť. Žena, ktorá konečne odhalila dôkaz, sa s ním podelila, a tak možno pomohla mnohým zúfalcom.

Foto: boredpanda.com/Cathy Hinz

Keď sa jej manžel totiž rozhodol opraviť práčku, odmontoval spodný panel a vtedy to prišlo. Šok! Cathy Hinz zverejnila na portáli Boredpanda fotografie, ktoré sú obrovským prekvapením. K záberom dodala aj pár riadkov, ktorými opísala celú situáciu. „Dnes môjho unaveného manžela poriadne nahnevala práčka, ktorá nefungovala správne. Rozhodol sa ju rozobrať, počnúc so spodným panelom. Na jeho prekvapenie odhalil ponožky, spodné prádlo, kreditnú karta… to je presne to, čo bolo v spodnej časti stroja,“ opísala žena.

Foto: boredpanda.com/Cathy Hinz

Okrem toho po odstránení vodného čerpadla našiel približne 7 dolárov v minciach. Cathy všetkým zúfalým ľuďom odkázala, že práčka je naozaj čierna diera, v ktorej sa strácajú veci. Spolu s manželom sa oprave práčok venuje už 25 rokov a toto doposiaľ nezažila. Sama zostala poriadne zaskočená.

Zroj: dobrenoviny.sk/dd

Continue Reading
Môže sa vám páčiť...
Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Viac z Zaujímavosti

Hore