Connect with us

Mama mala plné zuby synovho meškania do školy. Napísala úprimnú ospravedlnenku, ktorá pobavila internet

Ľudia

Mama mala plné zuby synovho meškania do školy. Napísala úprimnú ospravedlnenku, ktorá pobavila internet

Puberta je časom vzdoru a rebélie. Svoje o tom vie aj matka chlapca, ktorého meno nevieme. Dúfame, že si aj naďalej udrží pozitívny nadhľad a vydrží chlapcovo dospievanie. Keď vyrastie, bude jej oporou.

Jedna matka z ďalekej Austrálie zverejnila vtipné vysvetlenie, prečo jej syn meškal do školy. V škole chceli vedieť dôvod jeho omeškania, a tak napísali matke, ktorá sa s vysvetlením, veru, dlho nebabrala. Informuje o tom portál LADbible.

Matka s nadhľadom

Dieťa v pokročilom štádiu puberty a vzdoru občas vie byť riadne komplikované. Robí si, čo chce, teda aspoň si to myslí, a myslí si, že mu patrí celý svet, ktorý navyše má na háku. Rovnakým prípadom je aj Suzannin 13-ročný syn.

Chlapcovo omeškanie nebolo ojedinelé, meškal totiž tri dni za sebou. Keď sa škola chcela dozvedieť dôvod, kontaktovala matku. Suzanne ani nebola prekvapená, keď jej na mobilný telefón prišla SMS správa. Jej odpoveď na otázku, prečo jej syn meškal, naozaj stála zato: „Prišiel neskoro, pretože je papuľnatý, skoro 13-ročný chalan, ktorým plieskajú hormóny, a myslí si, že vlastní svet. Odmieta opustiť posteľ vo vhodnom čase, aby mohol odísť do školy. Myslí si, že Xbox je život, namiesto rozprávania vrčí a trávi 20 minút v sprche. Kráča rýchlosťou slimáka a nedokáže si nájsť ponožky, ktoré má rovno pred očami.“

Každému sa z času na čas „podarí“ zaspať.
Každému sa z času na čas „podarí“ zaspať. Foto: Pixabay

Nevieme, ako škola reagovala na takúto SMS-ku, ale pedagógovi, ktorý si ju prečítal, to muselo zlepšiť ráno, možno aj celý deň.

Puberta je časom vzdoru a rebélie. Svoje o tom vie aj táto matka chlapca, ktorého meno nevieme. O rodine vieme, že žije v západnej Austrálii. Dúfame, že matka si aj naďalej udrží pozitívny nadhľad a vydrží chlapcovo dospievanie.

zdroj: dobrenoviny.sk /kp

Continue Reading
Môže sa vám páčiť...
Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Viac z Ľudia

Hore