Connect with us

Možno sa dočkáme pokračovania úžasného Bohemian Rhapsody

Kultúra

Možno sa dočkáme pokračovania úžasného Bohemian Rhapsody

Ako to teda bude? Indícií je veľa, potvrdené zatiaľ nič.

Film Bohemian Rhapsody spôsobil minulý rok hotové šialenstvo. Celý svet sa vďaka tejto snímke vrátil do čias, kedy sa zrodila hviezda menom Freddie Mercury a zároveň kapela Queen, v ktorej vystupoval ako frontman. Legendu dokonale stvárnil herec Rami Malek, ktorý sa ťažkej úlohy zhostil na výbornú, čo mu prinieslo aj ocenenie Oscar za najlepší mužský herecký výkon. Kto videl tento úspešný film, vie, že skončil koncertom Live Aid, ktorý sa odohrával v roku 1985. Filmári si tak nechali miesto pre pokračovanie, keďže Mercury zomrel až v roku 1991.

Je tu teda 6 rokov, ktoré by mohli odhaliť Mercuryho boj so zákerným ochorením AIDS. Aj napriek tomu, že Malek sa pokračovaniu neupísal, nie je to úplne vylúčené. Nateraz sú to však len dohady a domnienky, keďže vznik Bohemia Rhapsody 2 zatiaľ nepotvrdilo ani samotné štúdio.

Fanúšikom dal nádej aj gitarista slávnej kapely, 71-ročný Brian May, ktorý minulý rok v rozhovore pre magazín Classic Rock nevyvrátil, že by pokračovanie mohlo uzrieť svetlo sveta. Podľa jeho slov bol koncert Live Aid absolútne dokonalým finále. „Ten film je o Freddiem a jeho živote. Myslím si, že práve koncert Live Aid bol skvelým bodom, ako to uzavrieť,“ prezradil svoj názor May, pričom vyslovil ďalšie slová, ktoré sa stali ďalším vodítkom pre špekulácie. „Ktovie, možno o tom, čo bolo po Live Aid, vznikne pokračovanie,“ doplnil.

V rozhovore pre portál Page Six sa vyjadril aj režisér viacerých hudobných videoklipov kapely Queen Rudi Dolezal. Ten prezradil, že manažér kapely Jim Beach by mal záujem o nadviazanie na film„Som si istý, že plánuje pokračovanie, ktoré by začínalo po Live Aid,“ priznal Dolezal. Ako to naozaj bude, ukáže až čas. Fanúšikovia a nadšenci Bohemian Rhapsody však veria, že sa pokračovania dočkajú.

Zdroj: dobrenoviny.sk/dd/foto:
Repro foto YouTube

Continue Reading
Môže sa vám páčiť...
Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Viac z Kultúra

Hore