Connect with us

Najbizarnejšie veci, ktoré Slováci hľadali na Googli v roku 2019

Zaujímavosti

Najbizarnejšie veci, ktoré Slováci hľadali na Googli v roku 2019

Ako sa stať vílou alebo ako zbaliť vydatú ženu i ako vyvolať satana.  Slovákov v roku 2019 zaujímali na internete skutočné bizarnosti.

Rok 2019 máme za sebou , na internete sa objavujú rôzne sumarizácie.  Viete nájsť najvyhľadávanejšie fotky, najzaujímavejšie udalosti roka a najočakávanejšie svadby. Jedným z takých zábavnejších a zaujímavejších prehľadov však je aj rebríček tých najbizarnejších vecí, ktoré Slováci vyhľadávali na Googli v roku 2019. Ako každý rok, tak aj tento si rebríček bizarností, ktoré Slovákov na internete zaujímali, pripravil SEO konzultant Mikuláš Prokop z online marketingovej agentúry Visibility.

V jeho prehľadnej infografike nájdete nielen zvláštnosti, ktoré sme „googlili“, ale za každým slovom či slovným spojením v zátvorke je aj číslo, ktoré vám hovorí, koľkokrát slovo ľudia hľadali v priemere každý mesiac. Málokomu by asi napadlo, že „diabol v tele“ bude Slovákmi na internete vyhľadávané až 70-krát mesačne. Tak priznajte sa, hľadali ste aj vy niečo z tohto rebríčka?

 

zdroj:dobrenoviny.sk /kf

Continue Reading
Môže sa vám páčiť...
Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Viac z Zaujímavosti

Hore